CAPERLAN Fonott zsinór, 8 szálas - TX84.2(298)298 szavazatJelenlegi ár 6990 Ft46,60 Ft/mKiszállítás akár 1 munkanapon belül
CAPERLAN Zsebpeca, úszó: 1 g, horog: N°16 - PF-RL100 L4.8(144)144 szavazatJelenlegi ár 790 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül
CAPERLAN Zsebpeca, úszó: 20 g, horog: N°4 - SW RL HVY4.5(12)12 szavazatJelenlegi ár 2790 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül
8 színbenCAPERLAN Plasztikcsalik, 2 db - Rogen 1604.7(181)181 szavazat8 színbenJelenlegi ár 2590 Ft1295 Ft/db
CAPERLAN Kapocs horgászathoz Double Snap, rozsdamentes acél, 10 db4.7(348)348 szavazatJelenlegi ár 790 Ft79 Ft/dbKiszállítás akár 1 munkanapon belül
CAPERLAN Pop up csavar pontyhorgászathoz, 20 db4.8(36)36 szavazatJelenlegi ár 1690 Ft84,50 Ft/dbKiszállítás akár 1 munkanapon belül
3 színbenCAPERLAN Pilker, 60 g - Biastos4.7(65)65 szavazat3 színbenJelenlegi ár 2490 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül
5 színbenCAPERLAN Támolygó villantó, 4 cm, 5 g - Kea MCO4.7(103)103 szavazat5 színbenJelenlegi ár 2190 Ft
5 színbenCAPERLAN Támolygó villantó, 4 cm, 5 g - Kea MCO4.7(103)103 szavazat5 színbenJelenlegi ár 2190 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül
CAPERLAN Csalis doboz, 0,2 literes, lyukas tetővel, 80 mm átmérőjű4.8(144)144 szavazatJelenlegi ár 490 Ft
5 színbenCAPERLAN Támolygó villantó, 3,6 cm, 4,2 g - Kea MCO Yamame 4.8(58)58 szavazat5 színbenJelenlegi ár 2190 Ft
CAPERLAN 3 db RESIFIGHT merev előke, 10 kg4.7(39)39 szavazatJelenlegi ár 1690 Ft563,34 Ft/dbKiszállítás akár 1 munkanapon belül
CAPERLAN Zsebpeca, 2 db, úszó: 15 g, 25 g, horog: N°2, 4 - PL-RL-K74.5(33)33 szavazatJelenlegi ár 2990 Ft
CAPERLAN Horgász olló - C-1004.8(522)522 szavazatJelenlegi ár 990 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül
CAPERLAN Zsebpeca, 3 db, úszó: 1 g, úszó: N°16 - PF-RL1004.7(142)142 szavazatJelenlegi ár 1990 Ft663,34 Ft/dbKiszállítás akár 1 munkanapon belül
5 színbenCAPERLAN Támolygó villantó, 4 cm, 5 g - Kea MCO4.7(103)103 szavazat5 színbenJelenlegi ár 2190 Ft
CAPERLAN Feeder horgászbot szett - Sensitiv 100 telesco4.5(71)71 szavazatJelenlegi ár 12 990 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül
7 színbenCAPERLAN Damil, 50 m, 22/100 - Line Resist CRL4.8(121)121 szavazat7 színbenJelenlegi ár 1290 Ft25,80 Ft/m
CAPERLAN Horog gyöngy4.8(18)18 szavazatJelenlegi ár 1690 Ft84,50 Ft/dbKiszállítás akár 1 munkanapon belül
4 színbenCAPERLAN Bojlis ólom, 70 g, 2 db - Square4.8(82)82 szavazat4 színbenJelenlegi ár 1690 Ft12 071,43 Ft/kgKiszállítás akár 1 munkanapon belül
2 színbenCAPERLAN Plasztikcsali, giliszta, 10 db - Yubari4.6(87)87 szavazat2 színbenJelenlegi ár 2990 Ft299 Ft/dbKiszállítás akár 1 munkanapon belül
3 színbenCAPERLAN Jigfej, 15 g, 6/0 - TP H4.7(90)90 szavazat3 színbenJelenlegi ár 1490 Ft496,67 Ft/dbKiszállítás akár 1 munkanapon belül
8 színbenCAPERLAN Plasztikcsalik, 2 db - Rogen 1604.7(181)181 szavazat8 színbenJelenlegi ár 2590 Ft1295 Ft/db
8 színbenCAPERLAN Plasztikcsalik, 2 db - Rogen 1604.7(181)181 szavazat8 színbenJelenlegi ár 2590 Ft1295 Ft/db
8 színbenCAPERLAN Plasztikcsalik, 2 db - Rogen 1604.7(181)181 szavazat8 színbenJelenlegi ár 2590 Ft1295 Ft/db
8 színbenCAPERLAN Plasztikcsalik, 2 db - Rogen 1604.7(181)181 szavazat8 színbenJelenlegi ár 2590 Ft1295 Ft/db
3 színbenCAPERLAN Pilker, 40 g - Biastos4.6(131)131 szavazat3 színbenJelenlegi ár 2390 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül
3 színbenCAPERLAN Pilker, 40 g - Biastos4.6(131)131 szavazat3 színbenJelenlegi ár 2390 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül
7 színbenCAPERLAN Damil, 50 m, 20/100 - Line Resist CRL4.8(121)121 szavazat7 színbenJelenlegi ár 1290 Ft25,80 Ft/mKiszállítás akár 1 munkanapon belül
5 színbenCAPERLAN Támolygó villantó, 4,5 cm, 6,5 g - Kea MCO4.7(43)43 szavazat5 színbenJelenlegi ár 2290 Ft
3 színbenCAPERLAN Csalis doboz, 1,5 literes, lyukas tetővel4.7(186)186 szavazat3 színbenJelenlegi ár 1990 Ft
5 színbenCAPERLAN Támolygó villantó, 3,6 cm, 4,2 g - Kea MCO4.8(58)58 szavazat5 színbenJelenlegi ár 1890 Ft
4 színbenCAPERLAN Műcsali - Micro rubber jig 4.7(93)93 szavazat4 színbenKezdőárJelenlegi ár 1890 FtKiszállítás akár 1 munkanapon belül