Zokni fitneszhez.
A Domyos fitneszzoknijai speciális szálakból álló anyagból készültek, mely csökkenti a vízhólyagok kialakulásának esélyét a láb elején.
Bőrbarát
A speciális fonal csökkenti a vízhólyagok kialakulásának esélyét.
Légáteresztés
a felső rész szövete felszívja és kivezeti az izzadságot a szövetből.
Jól tart
Megerősítés a bokánál, a talpboltozatnál és a láb elülső részénél
Kényelem
Nagyobb kényelem a saroknál és a lábujjaknál
Műszaki információ
A Domyos kiegészítők kialakítása
A kiegészítők teljes választékát úgy alakítottuk ki, hogy biztosítsa mozgás közben a nélkülözhetetlen kényelmet. A Domyos csapata azért dolgozik, hogy élvezetesek legyenek a fitneszedzések! Így nem kell a ruháddal törődnöd, nyugodtan koncentrálhatsz a gyakorlatokra. A termékeket használat közben teszteljük, és a számos vásárlói vélemény alapján folyamatosan fejlesztjük.
A termék tesztelése
Mosási próbáknak vetettük alá, hogy teszteljük szín- és formatartását. Ezek a független laboratóriumban végzett rendszeres tesztek garantálják minőségi követelményeink megvalósulását.
Miért viselj fitneszzoknit?
Kutatási és fejlesztési laboratóriumunk vizsgálatot folytatott, hogy meghatározza a láb irritációra leginkább érzékeny részét fitneszedzés közben. Különböző mozgásformákat (egyenes vonalú, oldalirányú és forgó) vizsgálva azt az eredményt kaptuk, hogy forgó mozgás közben nehezedik a talpra elöl a legnagyobb nyomás. Ezért olyan speciális zoknit fejlesztettünk ki, amelyet az elülső részen megerősítéssel láttunk el, hogy fitneszedzés közben ne irritálja a lábat.