5 UJJAS TITOKZOKNI RUN900, FEKETE

3 990 Ft

8664318

Védi a lábfejet a vízhólyagok kialakulásától futás közben.

Miért 5 ujjas?Védi a lábujjakat, hogy azok egymáshoz érve ne dörzsöljék ki egymást futás közben.

Szín:

Fekete / Fekete / Fekete

Méret:

Méretválasztó

Előnyök

Bőrbarát

Speciális, vízhólyag csökkentő anyagból készült a saroktól a lábujjakig.

Izzadság-elvezetés

Anyaga felszívja és kivezeti az izzadságot a szövetből.

Jó tartás

Belső gumiszalagja jól tart, a zokni nem csúszik le.

Leírás

5 ujjas

Az 5 ujj között egy speciális, kidörzsölésmentes szövetből készült.

Kidörzsölésmentes zónák

A DECATHLON Sportslabbal közösen (ez a kutatási-fejlesztési részlegünk), feltérképeztük a futás közbeni izzadási és vízhólyag kialakulási részeket és ezeken a helyeken speciális kidörzsölésmentes anyaggal láttuk el a zoknit.Ezen a modellen az a saroknál kezdődik, átmegy a rüsztön és a lábujjaknál végződik, így küzd a bemelegedés ellen.

A szövés design-ja

A DECATHLON Sportslabbal közösen (ez a kutatási-fejlesztési részlegünk), feltérképeztük a futás közbeni izzadási és vízhólyag kialakulási részeket és ezeken a helyeken speciális kidörzsölésmentes anyaggal láttuk el a zoknit.

FENNTARTHATÓ FEJLŐDÉS KIEGÉSZÍTŐ INFORMÁCIÓK

A fekete és a fehér színű modellek tömegében festett fonalból készültek. Az anyagok festéséhez sok vízre van szükség, ugyanakkor a festékfürdőből szennyezett víz szabadul fel.A környezetre gyakorolt hatás csökkentése érdekében a szövetszálat tömegében festjük, vagyis a gyártás során színpigmenteket fecskendezünk be a fonal belsejébe.

Összetétel és minőségmegőrzés

Összetétel

Zokni 96% Poliamid, 4% Elasztán

Tesztek

A zoknikat 20 perc-4 óráig tartó futás közben teszteltük, hogy futóink számára garantálhassuk az optimális kényelmet még hosszútávon is.

Karbantartási tanácsok

Géppel mosható max. 40°C-on

Nem fehéríthető

Szárítógépben nem szárítható

Nem vasalható

Nem vegytisztítható

Vélemények

Betöltés...